#1 2009-06-11 14:53:06

aneettee

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 5
Punktów :   

obrona

pora pomyslec nad tym co kupic naszemu szacownemu Rysiowi:) i po ile sie skladamy i nie zapominac nalezy o tym ze poczestunek dla komisji my rowniez organizujemy:) najlepiej zaczac od tego kto bedzie sie bronil?ile osób?

Offline

 

#2 2009-06-11 21:31:40

agniecha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: obrona

A czy wszyscy już w ogóle oddali Panu Balickiemu wydrukowane prace? Bo ja właśnie nie jeszcze, bo w środę nie zdążyłam na jego konsultacje i nie wiem czy mnie teraz nie opieprzy, że za późno Raczej będę wiedziała w poniedziałek czy na pewno będę się broniła teraz.

Offline

 

#3 2009-06-12 09:04:48

aniuta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: obrona

Moim zdaniem najpierw trzeba ustalić ile osób się broni, potem po ile się składamy. Na pewno trzeba będzie kupić 3 bukiety kwiatów dla naszych egzaminatorów i oprócz tego coś dla naszego promotora. Może jakiś dobry alkohol? dziewczyny coś mówiły o ekspresie do kawy? poza tym trzeba będzie zorganizować poczęstunek dla egzaminatorów kawę , herbatę, kanapki, pączki itd. Myślę, że powinnyśmy się umówić wcześniej przed obrona i to jakoś zorganizować rano. Chyba ,że ktoś z Wrocławia albo najbliższej okolicy podjął by się tego? bo myślę,że dla osób dojeżdzających będzie raczej z tym ciężko. ale chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jak przed obrona spotkamy się i pójdziemy na zakupki razem.Myślę, że trzeba tak założyć ok.50 zł na osobę. Ale co do sumy dokładniej to tez będzie wiadomo dopiero po kupnie.   
Co Wy na to? Może ktoś ma inny pomysł?
Jeśli chodzi o ilość osób to broni się aneettee, Madzia, Justyna i ja )piszcie kto jeszcze się broni.

Offline

 

#4 2009-06-17 09:53:07

j_m

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: obrona

Hej, na to wygląda, że bronimy się w 6 osób. Ja jestem z Wrocławie więc załatwiam ciasto i zimne napoje kupię kawę, cherbatę i cukier ale nie załatwię termosu bo nie mam. Wezmę też talerze i łyżeczki. Pozdrawiam. Wezmę rachunki rozliczymy się na obronie. Justyna M

Offline

 

#5 2009-06-19 11:33:12

agniecha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: obrona

Hej! Rozmawiałam z kilkoma osobami na temat jedzenia itd. na obronę i lepiej kupić jakieś ze 2 napoje w kartonach i wystarczy kawa, cherbaty nie kupujmy, jak będą soki to wystarczą a żeby było coś zimnego do picia. A co do zrobienia tej kawy, to po prostu ktoś  musiałby wziąść ze sobą czajnik elektryczny, ja niestety nie mam takiej możliwości No i tak jak się umawiałyśmy, że będzie jeszcze to ciasto, które kupi Justyna no i jeszcze przydałyby się jakieś ciastka ze dwa rodzaje. Jeśli nikt nie kupił i nikt się nie zadeklarował że kupi, to ja mogę kupić, tylko odpiszcie że nikt nie kupił tych ciastek. No i jeszcze chyba pozostaje otwarta kwestia jakichś szklanek na sok i filiżanek czy czegoś na kawę, kto mógłby przynieść??

Offline

 

#6 2009-06-19 13:44:20

agniecha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: obrona

Mam pytanie odnośnie pytania 4 na obronę "Kontrola konstytucyjności prawa w Polsce" - jakie rodzaje kontroli tu trzeba wymienić??

Offline

 

#7 2009-06-21 11:34:55

siwa507

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: obrona

wszystkim dziewczyna ktore jutro sie bronia zycze powodzenia trzymam za was kciuki powodzonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#8 2009-06-23 09:52:42

j_m

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: obrona

no i po obronie.
Gratuluję wszystkim Paniom i mam nadzieję, że spotkamy się na magisterce. Czekam na zdjęcia oczywiście j_minkina@o2.pl buziaki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-pbf-game.pun.pl www.naruto-country.pun.pl www.rasengann.pun.pl www.championsonline-bzs-forum.pun.pl www.swtor.pun.pl